Kitüntetettjeink

Magyar Köztársasági Érdemrend

2013

Dr. Kovács L. Gábor (Laboratóriumi Medicina Intézet), tisztikereszt

Dr. Barthó Loránd (Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet ), tisztikereszt

Dr. Szabó Gyula (Fogászati és Szájsebészeti Klinika), lovagkereszt

2014

Dr. Tunyogi Csapó Miklós (Ortopédiai Klinika), lovagkereszt

Dr. Horváth Örs Péter (Sebészeti Klinika), tisztikereszt

Dr. Kellermayer Miklós (Laboratóriumi Medicina Intézet), tisztikereszt

2015

Dr. Dóczi Tamás (Idegsebészeti Klinika), középkereszt, polgári tagozat

2016

Dr. Ertl Tibor (Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika), tisztikereszt

Dr. Kollár Lajos (Érsebészeti Klinika), tisztikereszt

Dr. Farkas László (Urológiai Klinika), tisztikereszt

Dr. Sümegi Balázs (Biokémiai és Orvosi Kémiai Intézet), tisztikereszt

Dr. Molnár Dénes (Gyermekgyógyászati Klinika ), tisztikereszt

Dr. Szelényi Zoltán (Transzlációs Medicina Intézet), lovagkereszt

2017

Dr. Nagy Lajos (Alapellátási Intézet), tisztikereszt

Dr. Mangel László Csaba (Onkoterápiás Intézet), lovagkereszt

Dr. Szabó István (Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika), középkereszt, polgári tagozat

2018

Dr. Komoly Sámuel (Neurológiai Klinika), tisztikereszt, polgári tagozat

Dr. Veszprémi Béla (Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika), tisztikereszt, polgári tagozat

Dr. Botz Lajos (KK Gyógyszertár), lovagkereszt

Széchenyi-díj

2013

Dr. Kosztolányi György (Orvosi Genetikai Intézet)

2015

Dr. Kovács L. Gábor (Laboratóriumi Medicina Intézet)

2017

Dr. Dóczi Tamás (Idegsebészeti Klinika)

2018

Dr. Felinger Attila (Bioanalitikai Intézet)

Szent-Györgyi Albert-díj

2014

Dr. Szeberényi József (Orvosi Biológiai Intézet és Központi Elektronmikroszkópos Laboratórium)

2016

Dr. Szekeres Júlia (Orvosi Biológiai Intézet és Központi Elektronmikroszkópos Laboratórium)

Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett

2015

Dr. Balogh Péter (Immunológiai és Biotechnológiai Intézet)

Dr. Helyes Zsuzsanna (Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet)

Dr. Kocsis Béla (Orvosi Mikrobiológiai és Immunitástani Intézet)

2016

Sánticsné Dr. Pintér Erika (Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet)

Dr. Menyhei Gábor (Érsebészeti Klinika)

Dr. Pajor László (Pathologiai Intézet)

Battyhány-Strattmann László-díj

2014

Dr. Czirják László (Reumatológiai és Immunológiai Klinika)

Dr. Ertl Tibor (Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika)

2015

Dr. Farkas László (Urológiai Klinika)

Dr. Kosztolányi György (Orvosi Genetikai Intézet)

2018

Dr. Gerlinger Imre (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika)

Dr. Szabados Sándor (Szívgyógyászati Klinika)

Pro Sanitate-díj

2015

Dr. Csere Tibor (Onkoterápiás Intézet)

2018

Dr. Bátai István (Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet)

Európai Polgár Díj

2017

Dr. Szilárd István (Műveleti Medicina Tanszék)

Vilmos Püspök-díj

2014

Dr. Kovács L. Gábor (Laboratóriumi Medicina Intézet)

2016

Dr. Gerlinger Imre (Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika)

2017

Dr. Ertl Tibor (Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika)

2018

Dr. Czirják László (Reumatológiai és Immunológiai Klinika)

Baranya megye díszpolgára

2017

Dr. Kosztolányi György (Orvosi Genetikai Intézet)

Tüke Emlékérem

2018

Dr. Szántó Zalán (Sebészeti Klinika)

Városháza Emlékérem

2018

Dr. Csernus Valér (Anatómiai Intézet)