Klinikai focibajnokság sorsolása

2002. március 28.

Foci sorsolás

KLINIKAI FOCIBAJNOKSÁG 2002. április 5 -6 ?A" csoport ?B" csoport 1. Pszichiátria 1. Gyerekklinika 2. II. Belklinika 2. Traumatológia 3. Borklinika 3. Megyei Kórház Sebészet 4. Urológia 4. Ortopédia 5. Johnson & Johnson 5. Honvéd Kórház 6. FOG 6. Szívcentrum 7. Neurológia 7. A I T I Április 5. Péntek Április 6. Szombat ?A" csoport mérkozései ?B" csoport mérkozései 17.00 II. Bel. - Neurológia 9.00 Traumatológia - A I T I 17.15 Borklinika - FOG 9.15 Megyei Seb. - Szívcentr. 17.30 Urológia - Johnson 9.30 Ortopédia - Honvéd K. 17.45 Pszichiátria - Neurológia 9.45 Gyermekkl. - A I T I 18.00 II.Bel - Johnson 10.00 Traumatol. - Honvéd K 18.15 Borklinika - Urológia 10.15 Megyei Seb - Ortopédia 18.30 Pszichiátria - FOG 10.30 Gyermekkl. Szívcentr. 18.45 Neurológia - Johnson 10.45 A I T I - Honvéd K. 19.00 II. Bel. - Borklinika 11.00 Traumat. - Megyei Seb 19.15 Pszichiátria - Johnson 11.15 Gyermekkl -Honvéd K. 19.30 FOG - Urológia 11.30 Szívcentr. -Ortopédia 19.45 Neurológia - Borklinika 11.45 A I T I - Megyei Seb. 20.00 Pszichiátria - Urológia 12.00 Gyermekkl. - Ortopédia 20.15 Johnson - Borklinika 12.15 Honvéd K-Megyei Seb 20.30 FOG - II. Bel. 12.30 Szívcentr. - Traumatol. 20.45 Pszichiátria - Borklinika 12.45 Gyermekkl. -Megyei S. 21.00 Urológia - II. Bel. 13.00 Ortopédia - Traumatol. 21.15 FOG - Neurológia 13.15 Szívcentr. - A I T I 21.30 Pszichiátria - II. Bel. 13.30 Gyermekkl. - Traumat. 21.45 Urológia - Neurológia 13.45 Ortopédia - A I T I 22.00 Johnson - FOG 14.00 Honvéd K. - Szívcentr. A csapatok körmérkozéses formában játszanak egymással. Az elso négy helyezett rájátszásban dönti el a végso sorrendet. Játékido: a körmérkozéseknél 1 x 15 perc, a rájátszásban 1 x 20 perc A rájátszásnál döntetlen állásnál 1x5 perc játékban aranygól dönt. Ezután 3 - 3 hétméteres rúgás következik. Rájátszás: 15.00 A / 1 - B / 4 ----------------------------------------------------------------- 15.20 A / 2 - B / 3 ------------------------------------------------------------------ 15.40 A / 3 - B /2 ------------------------------------------------------------------- 16.00 A / 4 - B / 1 ------------------------------------------------------------------ 16.20 A1 B 4 - B 2 A 3 ------------------------------------------------------------- 16.40 B 1 A 4 - A 2 B 3 ------------------------------------------------------------- 17.00 III. hely 17.20 D Ö N T O 18.00 EREDMÉNYHÍRDETÉS - BANKETT Játékszabályok: Játékido: 1x15 perc (rájátszásban 1x20 perc) Játékosok száma: 5 + 1 fo a pályán (csere korlátlan) egyidoben a pályán 3 orvosnak kell lenni !! Kiállítás: 2 perc, -5 perc, -végleg, (a végleg kiállított játékos a büntetése után cserélheto, 5 perc, de a soronkövetkezo mérkozésen nem játszhat). Pontozás: - gyozelem 3 pont, - döntetlen 1 pont, - vereség 0 pont, -pontegyenloség esetén a gólkülönbség, - a több rúgott gól, ill. az egymás elleni eredmény dönt, Díjazás: kupa, oklevél, tárgyjutalom, stb. A játékszabályok minden tekintetben megegyeznek a szabadtéri kispályás szabályokkal. A terem jellegébol adódóan mandiner játék van érvényben. Szögletrúgás csak a palánkkal szembeni oldalról! A kapusról is van szögletrúgás, de a kapus a saját játékostársától szándékosan hazajátszott labdát nem érintheti és nem foghatja meg. (közvetett szabadrúgás a 6-os vonalról). A labdát a kapus kézzel is játékba hozhatja, ilyenkor akkor kerül játékba, ha a labda a földön vagy a levegoben a büntetoterületet elhagyta. (6-os vonal által határolt terület). A kapus kézzel is dobhat gólt, ha a labda játékban van. Dr. Rugási Endre testnevelo tanár